Haber

AK Parti’de aday tanıtım günü: Türkiye’nin Asırlık Beyannamesi açıklandı

Son dakika: AK Parti seçimin startını veriyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Seçim Beyannamesi ve Milletvekili Aday Yükseltme Toplantısı’nda konuşuyor. Erdoğan’ın açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

“14 Mayıs’ta tüm Türkiye’de sandıklar mı patlayacak? Bu toprakların güzel olan her şeyinden ilham alan siz yoldaşlarımın ve davamın yanında olmaktan gurur duyuyorum.

Allah’ın izniyle, ‘Yeter artık söz, karar, gelecek milletindir’ demek için 1950’nin inanç ve iradesiyle 14 Mayıs arifesinde bir kez daha bir aradayız. Yeter dememiz Kemal Bey’in artık yeter demesi gibi değil.

Kurulduğumuz günden bu yana girdiğimiz her seçimi bu meşakkatli mücadelede yeni bir adım olarak aldık. 2002 seçimlerine ‘yalnız çalışın’ diyerek gittik. 2007 seçimlerine ‘Durmayın devam edin’ diyerek gittik. 2011 seçimlerinde ‘İstikrar sürsün, Türkiye büyüsün’ dedik. Milletimiz tercihlerini istikrardan yana kullandı. 2015 seçimlerine ‘Sen yok, Türkiye var’ diyerek gittik. Türkiye’yi yanımızda bulduk. 2018 seçimlerine ‘Türkiye için sıra geldi’ diyerek gittik. Bugün, Türk Yüzyılı için ‘Doğru adımlar’ diyerek bir kez daha milletimizin huzurundayız.

AK Parti milletimizle omuz omuza tarihi bir demokrasi ve kalkınma gayreti yürütmektedir. Türkiye Asrı sadece bizim asrımız değil, İslam aleminden Türk dünyasına kadar tüm insanlığın, tüm dostlarımızın ortak asrıdır.

Bu yürüyüşün gücü; Türk-Kürt, Sünni-Alevi, Roman-Gayrı Müslim istisnasız bu ülkenin tüm vatandaşlarını analarının ak sütüyle helal olan hak ve özgürlüklerine kavuşturuyoruz.”

odemisajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu