Haber

‘Barbie Bebek’ Olarak Bilinen Ünlü Fenomen Apartmandan Ayakkabı Çalarken Ortaya Çıkan Şok Görüntüler

Takipçilerine kendisini ‘Barbie Bebek’ olarak tanıtan sosyal medya fenomeni ve aynı zamanda mimarlık öğrencisi olan genç bayan, teyzesiyle gittiği bir apartman dairesinde hırsızlık yaparken yakalandı. Olayın görüntülerinde fenomenin beklenmedik yüzü sosyal medya platformlarında büyük yankı uyandırdı.

Sosyetenin ünlü ismi “Barbie bebek” lakaplı fenomenin hırsızlık yaparken ortaya çıkan görüntüleri magazin gündeminde şok etkisi yarattı.

Lüks içinde hayatını sergileyen ve her gün değerli araçlarla fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşan bayanın çalınması büyük ses getirdi.

Sabah gazetesinin haberine göre ünlü fenomen B.Ç. ve teyzesi T.Ç. Bolu’da girdikleri apartmanda ayakkabı hırsızlığı yaptı.

İlkay Bayrak’ın spor ayakkabılarını kapı önünde çalıp yanlarında getirdikleri çantalara koyduğu görülen ikili, daha sonra ortadan kayboldu.

Polis ekiplerine bildirilen olayda, çevreyi hoş gören B.Ç. ve teyzesi T.Ç., apartmanın kamera kayıtları incelendikten sonra vazgeçti.

Polisteki soruşturmanın ardından yakalanan ünlü fenomen ve teyzesi, ifadelerinin alınmasının ardından savcılığa sevk edildi.

Savcılığa sevk edilen sosyete hırsızı B.Ç. nöbetçi mahkemece, hala T.Ç ise adli kontrol şartıyla savcılık tarafından serbest bırakıldı.

Olayın ardından sosyal medya sallanmaya başladı. 16 bin takipçili zengin sosyetenin hesabı, haberi duyanların ilgisini çekti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu