Yaşam

Borusan Sanat, Mart ayındaki konserlerinin tüm gelirini afet bölgesindeki ihtiyaçlar doğrultusunda bağışlıyor.

Borusan Sanat, bu ay yapılacak konserlerin tüm gelirini afet bölgesinin ihtiyaçları doğrultusunda bağışlayacak.

2 Mart’ta Borusan İstanbul Filarmoni Orkestrası konseriyle bir kez daha seyirciyle buluşan kurum, 10, 11 ve 17 Mart’ta Borusan Müzik Evi’nde vereceği konserlerle afet bölgesindeki ihtiyaçlara takviye yapmaya devam ediyor.

 

Yeni müziğe yönelik alternatif girişimleri çatısı altında buluşturan Borusan Müzik Evi, bu hafta iki farklı konserle noise ve deneysel, caz ve doğaçlama birlikteliğine kapılarını açıyor. 10 Mart Cuma günü saat 21.00’de FM Einheit ve Batur Sönmez bir araya geliyor. 11 Mart Cumartesi günü saat 21.00’de Timuçin Şahin ve ekibi Flow State seyircisiyle buluşacak.

 

Gürültü ve deneysel müzik Borusan Müzik Evi’nde yankılanıyor

Farklı kuşaklardan iki öncü isim deneysel müzikte birleşiyor. Efsanevi Alman endüstriyel müzik grubu Einstürzende Neubauten’in kurucu üyesi ve birçok avangart, endüstriyel ve deneysel projeye imza atan öncü müzisyen FM Einheit, Türk noise müziğinin temsilcisi Batur Sönmez ile bu ilk konserde bir araya geliyor. Türkiye’de. Müzisyenlerin solo gösterileriyle başlayıp ikilinin özel ortak performanslarıyla sona erecek olan bu tarihi buluşma, 10 Mart Cuma günü saat 21.00’de Borusan Müzik Evi’nde olacak.

 

Timuçin Şahin ve grubu Flow State, Borusan Müzik Evi’ne konuk oluyor

New York Times “usta bir gitarist ve harika bir besteci” olarak tanımlanan Timuçin Şahin; Timuçin Şahin’in Sean Rickman, Cory Smythe ve Reggie Washington gibi caz ve doğaçlama dünyasının değerli isimlerinden oluşan Flow State seti, 11 Mart Cumartesi günü saat 21.00’de müzikseverlerle buluşmaya gelecek.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

sile-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu