Haber

Kılıçdaroğlu-Oda TV kavgası alevlendi! ‘Ayda 750 bin TL veriyorlar’

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğluile Oda TV Ortadaki tartışma alevlendi. Kemal Kılıçdaroğlu’nun Oda Tv Hakkında Cumhuriyet gazetesi yazarı Murat Ağırelsöylendi “Gelirinin nereden geldiğini ona sorun” Sözleri kalabalığı karıştırdı. Son olarak Oda TV’nin ortasında Kılıçdaroğlu ile bir dönem tartışma çıktı. Yurt Gazetesi Genel Yayın Yönetmenliğini de yapan Gazeteci Ali Avcuda yer aldı.

İBB ODADA TV’YE AYLIK 750 BİN TL ÖDEME

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yapan Avcu, Oda Tv hakkında çarpıcı bir iddiada bulundu. avuç içi, “Odatv’nin 15 yıldır CHP ile tek bir mali bağlantısı yok. Para peşinde olsak sizin propaganda aygıtınız olurduk”Soner Yalçın diyor CHP Ekrem İmamoğlu yönetimindeki İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nden. 750 bin TLParam olduğunu söyledi.

Avcı yaptığı açıklamada şunları söyledi. “Soner Yalçın, ‘Odatv’nin CHP ile 15 yıldır tek bir mali ilişkisi olmamıştır’ diyor. Paranın peşinde olsaydık, sizin propaganda aygıtınız olurduk. Peki, Yalçın İBB’ye doğrudan bağlı olan Reklam İstanbul’dan aylık aldığınız 750 bin TL nedir? Reklam İstanbul Odatv’ye neden KDV dahil ayda 750 bin TL veriyor… “CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu size iftira atmıyor. Doğruyu söylüyor. Ben de sana hodri mücadelesi diyorum. İstanbul’dan aylık KDV dahil 750 bin TL’yi almadığınızı söyleyebilir misiniz?”paylaştı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu