Haber

MHP Uşak Milletvekili Adayı Kinden Ramazan Bayramı Mesajı Yayımladı

Ramazan Bayramı münasebetiyle tebrik mesajı yayınlayan MHP Uşak Milletvekili Adayı Kinden, “Uşaklı Kardeşlerimle El Ele Vererek Uşak’ı Kalkınmanın Başkenti Yapacağız” dedi.

MHP Uşak Milletvekili Adayı Ayhan Kinden, Ramazan Bayramı mesajında ​​birlik ve beraberliğin değerine değindi. Uşaklı hemşehrilerim ile el ele vererek burayı kalkınmanın başkenti yapacağız” dedi. MHP Uşak Milletvekili Adayı Ayhan Kinden, Ramazan Bayramı’nda birlik ve beraberliğin değerine değinerek, “Bayramın başta Uşaklı hemşerilerim olmak üzere ülkemize, milletimize, milletimize barış ve huzur getirmesini dilerim. İslam aleminin ve tüm insanlığın, “Bayramlar, hoşgörünün, birlik ve beraberliğin kol gezdiği günlerdir. Her şeyden önce bayram, manevi kucaklaşmaların gerçekleştiği gündür. Bayramlar insanın birlik olmanın anlamını bulduğu günlerdir. Hepinizi muhabbetle selamlıyor, iyi bayramlar diliyorum.”

“Güvenli ve huzurlu bir Uşak için çalışacağız”

Uşak’ta sahaya çıktığı ilk günden itibaren büyük ilgi gören ve Uşak’ın güler yüzü olarak dikkat çeken iş insanı Ayhan Kinden, sözlerini şöyle sürdürdü: “Uşak, geçmişten bu yana dini ve kültürel çeşitliliği kalbinde harmanlamıştır. anlayış, birlik ve beraberliği ilke edindiğini belirterek, “Kendisine has kimliğiyle günümüze kadar gelebilmiş ender şehirlerden biridir. Ancak bu kimliğin korunması giderek önem kazanmaktadır. Kentli kimliğimize sahip çıkarak güvenli ve huzurlu Uşak için geleneksel kültürümüze sahip çıkacağız.”

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Ayhan Kinden, Devlet Bahçeli’nin ve Parti Genel Merkezi’nin takdiriyle aday gösterildiğini belirterek, “Örgütümüzün evladı olarak, Türkiye’de bize verilen görevi yerine getirmeye çalışacağız. Önümüzdeki dönemde Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde üç hilalimizi ve milliyetçi ve ülkücü hareketimizi temsil etmek için içimizde yanan mübarek ateşle en yakışır şekilde davamıza hizmet etmeye devam edeceğiz. Milliyetçi Hareket Partisi olarak Cumhur İttifakı olarak ülkemizi içeriden ve dışarıdan kuşatan tehlikelere karşı sandıkta gereken cevabı verecek, bozguncuların hevalarını geride bırakacağız. Uşaklı kardeşlerimle el ele vererek Uşak’ı kalkınmanın başkenti yapacağız.” – USAK

ortakoy-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu