Haber

Ogan’lılardan Yeşil Sol Parti’ye küfürlü sloganlar

Ogün Akkaya

ANKARA – Adalet Partisi, Ülkem Partisi, Türkiye İttifakı Partisi ve Zafer Partisi’nin oluşturduğu Ata İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan, seçim kampanyası kapsamında Güvenpark ve Tunalı Hilmi Caddesi’nde seçmenlerle buluşarak esnafı ziyaret etti. Oğan’ın ziyaretine eşlik edenlerin büyük çoğunluğunu gençler oluşturdu.

OĞAN’IN SEÇİMİNDEN SİNAN ATEŞ SLOGANI

Ogan, Çankaya’da Sakarya Caddesi’nde “Ne mutlu Türküm Diyene”, “Sinan Bozkurt”, “Sinan’a oy verelim, Turan’a gidelim”, “Kurtlar Milletin İlahı Korusun” Türk”, “Sinan Ateş’in Katilleri Bulunsun” sloganlarıyla karşılandı.

Sinan Oğan ve destekçileri, Kızılay Meydanı’ndaki HÜDAPAR ve MHP’nin seçim kürsüsü önünde Güvenpark’a yürürken, “Ne Mutlu Türk”, “Mustafa Kemal’in Askerleriyiz”, “Başbakan Atatürk” ve “Bozkurt” sloganları attı. Sinan” sloganları attı.

Aynı grup Yeşil Sol Parti standının önüne geldiğinde Yeşil Sol Parti gönüllülerine küfür ve hakaret içeren sloganlar atmaya başladı. Çevik kuvvet polisinin stant personeli ile slogan atanların arasına duvar örmesi ile gerginlik sona erdi.

habersarkikaraagac.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu