Haber

Trabzonspor, Akyazı Stadyumu’nu Papara Park olarak değiştirdi

rabzon sporLideri Ertuğrul Doğan, Akyazı Stadı’na yeni isim sponsorluğuyla ilgili olarak, “Kulüp tarihimizin en büyük anlaşması olarak tarihe geçen bu anlaşma, hedeflerimize ulaşma yolunda çok ciddi bir itici güç olacak.”

Trabzonspor ile yapılan stat isim sponsorluğu anlaşmasının ardından Akyazı Stadı’nın adı Papara Park olarak değiştirildi. Yapılan anlaşma ile 1 milyar 416 milyon TL gelir elde edecek olan Trabzonspor’da Başkan Ertuğrul Doğan ve Papara CEO’su Emre Kenci açıklamalarda bulundu.

Olağanüstü kurultay döneminde verdiği vaatlerden en değerlisinin kulübü sürdürülebilir bir ekonomik yapıya kavuşturmak olduğunu belirten Ertuğrul Doğan, “Bu uğurda göreve gelir gelmez başlattığımız çalışmalarımız nihayet meyvelerini vermeye başladı. Hedeflerimizi gerçekleştirmek için çok değerli bir iş birliğine imza atıyoruz.Kulüp tarihimizin en büyük anlaşması olarak tarihe geçen bu anlaşmanın hedeflerimizi gerçekleştirmek için “Papara ile akdettiğimiz reklam ve sponsorluk anlaşmamızın ülkemize hayırlı olmasını diliyorum. Trabzonspor’a özel ön ödemeli kart projesi ile buluştuk, camiamıza ve Türk futboluna hayırlı olsun.”

KENCI: TRABZONSPOR İLE ORTAKLIĞIMIZI BİR ADIM ÖNE TAŞIDIK

Papara CEO’su Emre Kenci, “Papara’nın ilk spor kulübü sponsorluğu olan Trabzonspor ile 2018 yılından bu yana ilişkimiz devam ediyor. Papara’nın lider konumuna yakışır şekilde spor yatırımlarımızı büyütüyoruz. Ortaklığımızı bir adım daha ileriye taşıyoruz. ”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu