Teknoloji

Xbox Game Pass’te Oynanacak En İyi 10 Zombi Oyunu

Oyuncuların imdadına yetişen Xbox Game Pass hizmeti, yüzlerce oyundan oluşan bir kütüphaneyi aylık belirli bir ücret karşılığında sunuyor. Hayatta kalma oyunlarını sevenler ve kıyamet sonrası zombi temalı oyunları sevenler için size bir liste sunmaya karar verdik.

İşte Xbox Game Pass’te oynayabileceğiniz en iyi 10 zombi bahis oyunu;

Kaynak:https://gamerant.com/xbox-game-pass-b…

1. Ölmek İçin 7 Gün

Tek başınıza veya arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Ölmek için 7 Gün co-op zombi hayatta kalma oyunları arasında en değerli yere sahip olan oyunlardan biridir. Xbox Game Pass içerisinde bulabileceğiniz bu oyun sizlere rol yapma teması sunmayı da ihmal etmiyor.

2. Geri 4 Kan

Left 4 Dead serisinin yaratıcıları tarafından geliştirildi Geri 4 Kan , günümüzde kooperatif zombi temalı oyunlar arasında en popüler olanlardan biri. PC tarafında ufak tefek sorunlarla boğuşsa da Left 4 Dead izin bırakan ve aksiyonu sonuna kadar hissedebileceğiniz bir yapım olmayı başarıyor.

3. minecraft

Çocuk oyunu deyip geçme, minecraft Bugüne kadar dünya çapında en çok satan oyunlardan biridir. İçinde sadece zombiler olmasa da en güzel hayatta kalma-hayatta kalma oyunlarından biri olarak gösteriliyor. İsterseniz yaratıcı modda istediğiniz gibi binalar inşa edebilir veya hayal gücünüzün sınırlarını zorlayabilirsiniz.

4. DayZ

Minecraft’ta küplerle baş edemiyorum, daha gerçekçi bir hayatta kalma oyununa ihtiyacınız var diyorsanız doğru yerdesiniz. günZ , şimdiye kadarki en gerçekçi kıyamet sonrası zombi salgınını içeren oyun. PvE sunucularında veya PvP sunucularında, dünyanın dört bir yanından farklı insanlarla oynayabilir ve dünyada malzeme arayabilirsiniz.

5. Bitkiler vs. Zombiler: Neighborville İçin Savaş

Çocukluğumuzun ilk taşınabilir oyunlarından biri olan Plants Vs. Zombies artık daha heyecan verici ve tanınabilir. Xbox Game Pass aboneliği sayesinde Bitkiler vs. Zombiler: Neighborville İçin Savaşoyuna ulaşabilirsiniz.

6. Çürüme Durumu

The Walking Dead’in başında bir oyun arıyorum diyorsanız biraz daha Çürüme Durumu yardımınıza gelir. Zombilerin istila ettiği bir dünyada hayatta kalmaya çalışacak, farklı gruplarla tanışacak ve erzak için onlarla rekabet edeceksiniz. Oyundaki araçların yakıt göstergesi bile var, her şeyi dikkatli kullanmalısın!

7. The Walking Dead (tüm sezonlar)

Telltale Games stüdyosunun en sevilen serilerinden biri. yürüyen ölü Hikaye serisi bizi klasik serilerden farklı bir noktaya taşıyor ve farklı bir hikaye anlatımı sunuyor. Daha çok QTE (Quick Time Event) mekaniğine sahip olan oyunun en baskın yönü elbette senaryosu.

8. Zombi Ordusu 4: Ölü Savaş

Zombie Army serisi tüm görkemiyle geri döndü! Zombi Ordusu 4: Ölü Savaş Zombi askerlere karşı amansız bir mücadele içerisine gireceksiniz. İster tek başınıza ister arkadaşınızla üzerinize akın eden zombilerden kurtulun.

9. Minecraft Zindanları

Listede bir Minecraft oyunu daha var ama bu sefer biraz farklı. Yaratıcı içerik oluşturmak ve oluşturmak yerine zindan avına çıktığınız bir aksiyon sahnesinde olduğunuzu her zaman hissedeceksiniz. Minecraft Zindanları, zombilerle dolu bir zindandan nasıl kaçılacağını bekliyor olacak!

10. Ölü Uzay (2008)

Remake versiyonu ne yazık ki Xbox Game Pass kütüphanesinde yer almıyor ancak oyunun ilk versiyonu olan 2008 yapımı Dead Space mutlaka oynanması gereken bir oyun. Zombiler ve yaratıklarla dolu bir uzay gemisinde korkusuzca ne kadar ileri gidebileceğinizi görelim.

avcilarajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu