Yaşam

Yaşar Alptekin… BOŞANMAK İÇİN İHANET EDİLMİŞTİR!

Alptekin, boşanmaya ikna edemediği eşinden ayrılmak için kendisine en yakın biriyle yakınlaştığını itiraf etti.

Habeler.com’un YouTube kanalında yayınlanan Haber Özür programının bu haftaki konuğu Gökay Kalaycıoğlu’nun sunumuyla Yaşar Alptekin oldu. Kariyer yolculuğunu sonlandırıp maneviyata yönelen Yeşilçam’ın ünlü oyuncularından Yaşar Alptekin, iki kez evlendiği Nilgün Altınyay ile ilk boşanma sürecini anlattı.

Alptekin, kıskançlık nedeniyle sorun yaşadığı eşinden en yakını ile ilişki yaşayarak boşandığını söyledi.

“EŞİMDEN 3 KEZ BOŞANMA İSTEDİM”

Biri dini olmak üzere 4 evliliği olduğunu söyleyen Yaşar Alptekin, “İlk evlendiğinizde kaç yaşındaydınız?” Bir soru üzerine, “Bayanlar beni hep kıskanır ve ben doğam gereği kıskanılmaktan nefret ederim.

Kıskançlık her insanda olan bir duygu bende de var. Ancak karşı tarafı rahatsız etmemelidir. Nilgün işyerinde oturup ‘Kıskanç kadın özgüvensiz kadındır’ deyince aradığım kadın bu dedim. Bundan başkası yok, bununla evlenirim dedim.

Evlendikten 6 ay sonra kıskanmayacağım dediğim bayan arabasının kemerini koklayıp ‘Bu eve kadın aldın, beni aldatıyorsun’ demeye başladı. Bu kıskançlık yüzünden 3 kez boşanmak istedim.”

“YAKINDA BİRİYLE İLGİLENDİM”

Bir gün ona ‘Bak tatlım, sen çok güzel bir pırlanta yüzüksün ama benim parmağıma uymuyor’ dedim. ‘Git parmağını bul, ben de yüzüğümü bulayım’ dedim. “Başka bir kadın var mı?” söz konusu.

‘Hayır, hayır’ dedim. “Tamam o zaman devam edelim” dedi. Kıskançlıkları devam etti. işe yaramadığını gördüm Başka bir bayan varsa, biter. Aksi takdirde ikna olmaz.

Sonra teyzesinin oğlunun en yakın arkadaşıyla yakınlaştım. Haberin kendisine en hızlı ulaşacağı kişi. Tahmin ettiğim gibi olay gün yüzüne çıktı, ondan sonra da hızla boşandık.”

Nilgün Altınyayla

“Kafamı Yerine Getirmedim Bile”

4,5 yıllık evliliğini bu şekilde sonlandıran Yaşar ALptekin, “Allah şahidim olsun ki ben başımı bile öne eğmedim” dedi. söz konusu.

YAŞLILARA AŞK HALİNDE YAŞADI MI?

Yaşar Alptekin “Senden büyük kadınlara ilgin nedir?” “Bu değişmeyen bir şey. Genç erkekler olgun kadınlardan hoşlanır, olgun kadınlar da genç erkeklerden hoşlanır.” söz konusu.

Alptekin, özel hayatıyla ilgili birçok soruya samimi cevaplar verdi.

doganhisarhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu